EDU

BitEvil S.A.

EDU

Marketing internetowy to korzyść zarówno dla firm jak i twórców. Aby kampania nie przyniosła więcej szkód niż pożytku należy postępować bardzo ostrożnie. Co raz pojawiło się w sieci, zostaje na zawsze. Na naszej stronie znajdziecie wiele porad w jaki sposób planować i przeprowadzać działania promocyjne swojego projektu, aby osiągnął pełen sukces.

Poradniki.

Jak sprzedawać w internecie?

To pytanie zadają sobie tysiące ludzi, którzy chcą otworzyć lub już posiadają własny e-biznes. Sprzedaż w internecie z jednej strony wydaje się bardzo prosta, a z drugiej jest bardzo wymagająca. Niestety pomimo faktu, że internet staje się coraz popularniejszą platformą zakupową, wcale nie jest łatwo znaleźć nabywców dla swojego towaru. Dziś kilka słów o tym jak mądrze i skutecznie sprzedawać.

Skąd wziąć pieniądze na firmę?

Własna działalność gospodarcza to marzenie wielu młodych ludzi. Niestety chęci i marzenia bardzo często rozbijają się o możliwości finansowe. Nawet najlepsze pomysły nie zawsze udaje się wdrożyć z powodu braku kapitału. Niedobór własnych pieniędzy nie oznacza jednak niemożności założenia swojej firmy.Jeśli wierzymy w nasz pomysł i jesteśmy pewni jego powodzenia, to zamiast rezygnować należy poszukać pieniędzy. Jak zaraz udowodnimy jest sporo miejsc, z których można otrzymać dofinansowanie do nowego biznesu.

Jak pozyskać inwestora?

W większości przedsiębiorstw prędzej czy później pojawia się problem nie do przeskoczenia jakim jest brak kapitału na dalszy rozwój. Niekiedy poza pieniędzmi, młodym przedsiębiorcom brakuje również wiedzy, doświadczenia i kontaktów, co dodatkowo utrudnia pokonanie kolejnego stopnia w rozwoju firmy. W takim wypadku warto poszukać inwestora, który zechce wesprzeć przedsięwzięcie.

Technologiczne rozwiązania e-commerce

E-commerce to powszechna nazwa handlu internetowego. Obecnie staje się on coraz bardziej popularny zarówno wśród kupujących jak i sprzedawców. Coraz więcej firm decyduje się na prowadzenie sklepu internetowego jako dodatku do swojej działalności, albo stawia na handel w sieci jako główny środek zarobkowania. Dziś kilka najważniejszych informacji dotyczących rozwiązań technicznych ważnych dla e-commerce.

Inwestowanie w startupy

Startupy są dziś bardzo popularną formą działalności. To niewielkie firmy wprowadzające na rynek innowacyjne rozwiązania w różnych dziedzinach. Z jednej strony startupy posiadają ogromny potencjał rozwojowy, z drugiej natomiast obarczone są dużym ryzykiem. Czy zatem warto inwestować w startupy?

Newsletter

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!