Brand Sabbath

Influence Marketing

Ekosystem społecznościowy, dzięki któremu twórcy Internetu: blogerzy, vlogerzy, właściciele start-up`ów budują jedyny w swoim rodzaju network, w którym uczestniczą i dzięki któremu monetyzują swój potencjał marketingowy. Platforma pozwala na wymianę pomysłów i rozprzestrzenianie swoich zasięgów. Daje również szansę użytkownikom Brand Sabbath wzięcia udziału w akcjach promocyjnych i marketingowych za wynagrodzeniem. Brand Sabbath to pierwszy network dla twórców Internetu, umożliwiający użytkownikom zwiększanie swojego zasięgu oraz w oparciu o transparentną i w pełni zautomatyzowaną giełdę zleceń monetyzować swoją aktywność w sieci od pierwszego dnia. Działanie mierzone jest przez innowacyjne kody śledzenia, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do wirtualnych portfeli blogerów. Zapewnia im to komfort, bezpieczeństwo oraz motywację do tworzenia kontentu wysokiej jakości i o dużym potencjale reklamowym.

Dla firm Brand Sabbath to innowacyjne narzędzie, dzięki któremu mogą z łatwością przenieść reklamę do blogo i vlogosfery, której zasięg nareszcie stał się mierzalny. Poprzez efektywne systemy rekomendacji influencerów mogą skutecznie promować swoje usługi. Kampanie Brand Sabbath są zawsze spójne i naturalne: to twórcy Internetu odpowiadają za formę reklamy tak, aby były one skuteczne i stargetowane na ich organicznie zgromadzonych odbiorców. W odróżnieniu od innych narzędzi, Brand Sabbath nie skupia się jedynie na gwiazdach sieci, lecz stawia na większą liczbę autorów o mniejszych zasięgach. Wdrażając kampanie z użyciem Brand Sabbath jednocześnie tworzymy wokół danej tematyki lub marki swojego rodzaju ekosystem – społeczność, która funkcjonuje długoterminowo i zrzesza stargetowanych użytkowników, którzy identyfikują się z brandem.

Dla czytelników blogów jest to pierwsza wyszukiwarka, która pozwala znajdywać interesujące ich treści po kategoriach i hashtagach.

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!