Brand Sabbath

Influence marketingEkosystem społecznościowy

Ekosystem społecznościowy, dzięki któremu twórcy Internetu: blogerzy, vlogerzy, właściciele start-up`ów budują jedyny w swoim rodzaju network, w którym uczestniczą i dzięki któremu monetyzują swój potencjał marketingowy. Platforma pozwala na wymianę pomysłów i rozprzestrzenianie swoich zasięgów. Daje również szansę użytkownikom Brand Sabbath wzięcia udziału w akcjach promocyjnych i marketingowych za wynagrodzeniem. Brand Sabbath to pierwszy network dla twórców Internetu, umożliwiający użytkownikom zwiększanie swojego zasięgu oraz w oparciu o transparentną i w pełni zautomatyzowaną giełdę zleceń monetyzować swoją aktywność w sieci od pierwszego dnia. Działanie mierzone jest przez innowacyjne kody śledzenia, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do wirtualnych portfeli blogerów. Zapewnia im to komfort, bezpieczeństwo oraz motywację do tworzenia kontentu wysokiej jakości i o dużym potencjale reklamowym.

Transparentna giełda zleceń

Dla firm Brand Sabbath to narzędzie, dzięki któremu mogą z łatwością przenieść reklamę do blogo i vlogosfery, której zasięg nareszcie stał się mierzalny. Poprzez efektywne systemy rekomendacji influencerów mogą skutecznie promować swoje usługi. Kampanie Brand Sabbath są zawsze spójne i naturalne: to twórcy Internetu odpowiadają za formę reklamy tak, aby były one skuteczne i stargetowane na ich organicznie zgromadzonych odbiorców. W odróżnieniu od innych narzędzi, Brand Sabbath nie skupia się jedynie na gwiazdach sieci, lecz stawia na większą liczbę autorów o mniejszych zasięgach. Wdrażając kampanie z użyciem Brand Sabbath jednocześnie tworzymy wokół danej tematyki lub marki swojego rodzaju ekosystem – społeczność, która funkcjonuje długoterminowo i zrzesza stargetowanych użytkowników, którzy identyfikują się z brandem.
Panel firmy (w budowie) umożliwi zleceniodawcy automatyczne zaplanowanie i zarządzenie kampanią. Platforma w kolejnej wersji ma również oferować wygodne poruszanie się po wyszukiwarce oraz przede wszystkim wybór blogerów do współpracy po najważniejszych kryteriach.

Wyszukiwarka blogów

Dla czytelników blogów jest to pierwsza wyszukiwarka, która pozwala znajdywać interesujące ich treści po kategoriach i hashtagach.

Model biznesowy

Model biznesowy Brand Sabbath to prowizja od kampanii zlecanej przez firmę blogerom.Newsletter

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!