Eracoin

Płacimy swoim użytkownikom!O projekcie

Pierwsza na świecie aplikacja, która płaci swoim użytkownikom. Wychodzimy z założenia, że czas jest najcenniejszym zasobem człowieka, nad którym kontrolę nieświadomie przekazuje innym. Jak sprawić, żeby czas działał zawsze na korzyść użytkownika?
W aplikacji Eracoin użytkownik uzyskuje rabaty dzięki algorytmowi, który przelicza jednostki czasu od momentu zainstalowania aplikacji na proporcjonalne względem ceny wybranych produktów zniżki. Dodatkowo aplikacja pozwala pozyskiwać dodatkowe Eracoiny Lite (punkty) poprzez interakcje z innymi użytkownikami i elementy grywalizacji. Aby Eracoin Lite (punkty) były naliczane użytkownik nie jest wymagane połączenie z Internetem, ani bezpośrednie zaangażowanie użytkownika (aplikacja działa w „tle”).
Dla producentów, Eracoin to platforma pozwalająca na zoptymalizowanie wydatków ponoszonych na reklamowanie własnych produktów. Aplikacja Web pozwala, każdej firmie na utworzenie konta w aplikacji oraz wystawienie swoich produktów. Dodatkowo firmy mają wpływ na wysokość swoich rabatów, ilość stanów magazynowych i koszty przesyłki. Dzięki platformie Eracoin właściciele poszczególnych marek mogą w sposób prosty dotrzeć bezpośrednio do swoich fanów/klientów i na platformie Eracoin oferować im bezpośrednio produkty, bez konieczności korzystania z dystrybutorów i pośredników, wynagradzając swoich klientów w formie rabatów.
Model biznesowy EraCoin w zależności od produktu waha się pomiędzy 5 a 50 % zysku wypracowanego na sprzedaży wstawionych w sklepie produktów.
Działamy na platformie Android zasilanej aplikacją web.
Eracoin token – ICO Eracoin jest obecnie w przygotowaniu.Newsletter

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!