Kamil „Stanley” Stanek

Old boy in New Media Arts

Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na wydziale Sztuki Nowych Mediów, zdobył doświadczenie w tworzeniu oraz prowadzeniu projektów informatycznych i graficznych początkowo pracując jako freelancer przy tworzeniu gier i aplikacji webowych oraz mobilnych. Następnie rozwijał swoją dynamiczną karierę w sektorze IT współtworząc firmę informatyczną JWA, która w 2016 roku zadebiutowała na NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Jego pasja i zainteresowanie dziedzinami FinTech i AdTech sprawiły, że odszedł z firmy i zdecydował skupić się na współpracy w Bit Evil SA. Wyspecjalizował się we wdrożeniach oraz tworzeniu nieszablonowych projektów z dziedziny wysokich technologii.

Prywatnie skate oraz snowbowarder, fan adrenaliny, starych konsol (gry 8 bit) oraz animacji. Oddany hasłu i konsekwentnie realizujący filozofię „Don’t grow up it’s a trap”

W 2017 r. wyróżniony na liście NEW EUROPE100 Challengers, tworzonej przez Res Publica, Google i Visegrad Fund we współpracy z Financial Times.

Newsletter

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!